F.A.Q.

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania dot. Piespodzianki

Piespodzianka to boks subskrypcyjny, czyli abonament na paczki pełne zdrowych przekąsek i fantastycznych zabawek dla Twojego Psa.
Paczki dostarczane są raz w miesiącu (po 15. dniu każdego miesiąca), a ich zawartość poznasz dopiero, jak ją otworzysz.

Piespodziankę zamawiasz na zasadzie subskrypcji. Dołączając do subskrypcji wybierasz pakiet, podajesz niezbędne informacje o Twoim Psie oraz dołączasz do konta kartę płatniczą (kredytową lub debetową). Pierwsze zamówienie składasz dołączając do subskrypcji. Kolejne będą generowały się automatycznie co miesiąc. Zamówienia złożone do 10. dnia każdego miesiąca realizujemy w tym samym miesiącu. Zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane w kolejnym miesiącu.

Dołączając do sybskrypcji podpinasz do konta kartę płatniczą (kredytową lub debetową). Płatności generują się automatycznie co miesiąc. Płatności realizowane są przez platformę Tpay – jednego z największych operatorów płatności elektronicznych w Polsce.

Tak! Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje operator płatności Tpay. Nie zapisujemy, ani nie przechowujemy danych kart kredytowych naszych Klientów.

Absolutnie NIE! Działamy na zasadzie dobrowolności, dlatego z subskrypcji możesz w dowolnym momencie zrezygnować.

Oferujemy Piespodziankę oraz Piespodziankę+ zawierającą personalizowany dodatek stworzony specjalnie dla Twojego Psa.

W każdej Piespodziance jest minimum 5 produktów (2 opakowania zdrowych przekąsek, zabawka, naturalny gryzak oraz pełnoporcjowa karma sucha lub mokra). Od czasu do czas zaskoczymy Cię również upominkiem niespodzianką. Dokładną zawartość poznasz jednak dopiero, kiedy wraz ze swoim Psem otworzycie Piespodziankę.

Przede wszystkim produktów najwyższej jakości. W Piespodziance nie umieścimy niczego, czego nie dalibyśmy naszym ukochanym psom.

Managerem ds. Jakości oraz głównym testerem wszystkich przekąsek i zabawek w zespole Piespodzianki jest Zuma młoda Siberian Husky, która z wielkim zapałem pomaga nam skomponować każdą paczkę.

Wszystkie produkty, które umieszczamy w Piespodziance są oparte na zasadzie “clean label” – ich skład jest prosty, oparty o naturalne składniki i przede wszystkim wolny od sztucznych konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.

Jesteś zdecydowany?